Announcement Announcement Module
Collapse
No announcement yet.
Kral Jarvis'ten Mektup 30 Kasım 2015 Page Title Module
Move Remove Collapse
X
Conversation Detail Module
Collapse
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

• Kral Jarvis'ten Mektup 30 Kasım 2015

Royal Story, Kasım 30, 2015

Sevgili oyuncular,

Nasılsınız? Kışa ve onun bütün güzelliklerine hazır mısınız? Burada kış için deliler gibi hazırlanıyoruz… ama mektubumuz bununla ilgili değil. Öneriler! Bir kere daha bizi önerilerinizle, düşüncelerinizle onurlandırdınız. Hadi yapmamızı istemediğiniz bir kaç yeniliğe göz atalım.

Hadi pozitif bir şeylerle başlayalım. Biliyoruz ki bir çoğunuz büyük bir merak ve istekle Hayvan Yuvalarını bekliyor. Merak etmeyin, onlar üzerinde çalışıyoruz! :-) Yalnızca hepsini bir anda yapamayız, o yüzden hepsini birer birer yapıp bitireceğiz. En son olarak Sincap/Kirpi/Hamster Yuvalarını eklemiştik, sırada bir sonraki ise Papağan Yuvası olacak. Uzun süreli planda, Maymunlar, Ejderhalar, Koalalar ve Kaplumbağalar içinde yuvalar olacak. Sadece zamana ihtiyacımız var!

Ne yazıkki geri çevirmek zorunda kaldığımız bazı önerilerde vardı. Örneğin Depo’nun her bölümünün sınırsız hale getirilmesi gibi. Oyundaki limitler, tıpkı Depoda olan malzemeler için olan gibi, ya da bunun gibi limitler, oyunun dengesinin bir parçasıdır. Bu dengede oyunun eğlenceli ve uzun soluklu olabilmesini sağlar. Eğer Royal Story’de istediklerinizin hepsini bugün elde edebilirseniz, yarına yapacak ne kalır?

Eskiden, ben genç Prens Jarvis iken, bazı futbol takımlarının kartlarını toplardım (tartışma yaratmamak için hangi takım olduğundan burada bahsetmeyeceğim). İlk başta diğer toplayanlarla takas etmek için aylarca arar dururdum. Ta ki hepsini tek bir seferde satın alabileceğimi anlayana kadar. Merak ettim, acaba neden bu kadar çok toplamakla uğraşıyorum diye? Bu yüzden gittim ve hepsini satın aldım. Hepsini topladıktan sonra koleksiyonu bir köşeye kaldırdım… çünkü basitçe eğlencesi kaçmıştı.

Bu yüzden her şeye bir kerede sahip olmak her zaman iyi bir seçim değildir. Yarın için de biraz eğlence bırakmak gerek! Bu yüzden sınırla ilgili bir çok teklifi geri çevirmek zorunda kaldık. Ya da bir çok yüksek değerde hediye Yakut veya Altın Külçesi gibi. Bu dengeyi tamamen bozacaktır, ve denge bozulduğunda eğlence de yok olacak....

Bunun yerine, sizlere hem kısa hem de uzun vadede daha fazla eğlence katacak olan önerilere daha fazla dikkat ettik. Son zamanlarda yeni Madalyalar ürettik, yeni Dükkan bölümleri, Sincap Yuvası, 2 yeni arazi, Düzenleme Modu gibi sizin tarafınızdan olan öneriler sayesinde gerçekleştirdik!

Daha fazla eğlenceden bahsetmişken: Kış Tatili sezonu sonunda başladı! Yeni Yıla hazırlanın, ağaçlarıyla, Noel Babasıyla, kırmızı çoraplarıyla ve bir ÇOK Hediye ve Ödüllere hazır olun! Sizin için bunları hazırlarken biz çok eğlendik, umuyoruz ki bunlarla siz bizden çok daha fazla eğlenebilirsiniz…

İyi EĞLENCELER!!

Kral Jarvis ve Royal Story Takımı.
Working...
X