Announcement Announcement Module
Collapse
No announcement yet.
En Güzel Sufle! Page Title Module
Move Remove Collapse
X
Conversation Detail Module
Collapse
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

• En Güzel Sufle!

Seviye 30 - 45 arasındaki oyuncular için Adım 1 - 15 Kalp Çikolata ek Adım 2 - Çiftliğinde 1 Sufle Makinesi'ne sahip ol - Tavuk Kümesi'ni Mısır ile besleyerek 15 Yumurta üret Adım 3 - Sufle Makinesi ile 15 Çikolatalı Sufle üret - Nineburger Makinesi ile 15 Etli Nineburger üret Adım 4 - Kanguru Yuvası'nı Elma ile besleyerek 3 Macadamia Fındığı üret - Sufle Makinesi ile 3 Macadamia Fındıklı Sufle üret Adım 5 - Kurabiye Makinesi ile 15 Yulaflı Kurabiye üret - Meyve Suyu Makinesi ile 15 Üzüm Suyu üret Adım 6 - Komşularından 4 Elektrikli Mikser topla
    Seviye 46 - 60 arasındaki oyuncular için Adım 1 - 20 Kalp Çikolata ek Adım 2 - Çiftliğinde 1 Sufle Makinesi'ne sahip ol - Tavuk Kümesi'ni Mısır ile besleyerek 20 Yumurta üret Adım 3 - Sufle Makinesi ile 20 Çikolatalı Sufle üret - Bambu Ağacı'ndan 3 Bambu topla Adım 4 - Panda Parkı'nı Bambu ile besleyerek 3 Panda Sütü üret - Sufle Makinesi ile 3 Panda Sütlü Sufle üret Adım 5 - Konserve Makinesi ile 3 Zeytin Konservesi üret - Nineburger Makinesi ile 20 Etli Nineburger üret Adım 6 - Komşularından 5 Elektrikli Mikser topla
    Seviye 61 - 80 arasındaki oyuncular için Adım 1 - 25 Çeri Domates ek Adım 2 - Çiftliğinde 1 Sufle Makinesi'ne sahip ol - Tavuk Kümesi'ni Mısır ile besleyerek 25 Yumurta topla Adım 3 - Sufle Makinesi ile 3 Portakallı Sufle üret - Kahve Makinesi ile 25 Sütlü Türk Kahvesi üret Adım 4 - Süs Eriği Ağacı'ndan 3 Erik topla - Sufle Makinesi ile 3 Orman Meyveli Sufle üret Adım 5 - Makarna Makinesi ile 25 Domates Soslu Makarna üret - Salata Makinesi ile 25 Somon Salatası üret Adım 6 - Komşularından 6 Elektrikli Mikser topla - Atölye'de 1 Mavi Kağıt Torba üret
    Seviye 81 - 105 arasındaki oyuncular için Adım 1 - 30 Kalp Çikolata ek Adım 2 - Çiftliğinde 1 Sufle Makinesi'ne sahip ol - Tavuk Kümesi'ni Mısır ile besleyerek 30 Yumurta üret Adım 3 - Sufle Makinesi ile 30 Çikolatalı Sufle üret - Makarna Makinesi ile 30 Peynirli Makarna üret Adım 4 - Meyve Şarabı Makinesi ile 4 Armut Şarabı üret - Pasta Makinesi ile 30 Gökkuşağı Gülü Pastası üret Adım 5 - Karanfil Ağacı'ndan 4 Karanfil topla - Sufle Makinesi ile 4 Romantik Yonca Temalı Sufle üret Adım 6 - Komşularından 8 Elektrikli Mikser topla - Mutfak'ta 1 Kırmızı Hindibalı Mantarlı Makarna üret
    Seviye 106 - 145 arasındaki oyuncular için Adım 1 - 35 Kalp Çikolata ek - 35 Vanilya ek Adım 2 - Çiftliğinde 1 Sufle Makinesi'ne sahip ol - Tavuk Kümesi'ni Mısır ile besleyerek 35 Yumurta topla - Sufle Makinesi ile 35 Çikolatalı Sufle üret Adım 3 - Parfüm Makinesi ile 35 Lavanta Parfümü üret - Sıcak İçecek Makinesi ile 35 Sıcak Vanilyalı Süt üret - Çikolata Kaplama Makinesi ile 35 Naneli Çikolata üret Adım 4 - Vaşak Parkı'nı Dana Eti ile besleyerek 35 Vaşak Bıyığı üret - Sufle Makinesi ile 35 Vaşak ve Kurabiyeli Sufle üret - Sandviç Makinesi ile 35 Dana Sosis Sandviç üret Adım 5 - Süs Eriği Ağacı'ndan 5 Erik topla - Sufle Makinesi ile 5 Orman Meyveli Sufle üret - Çay Makinesi ile 35 Limon Otu Çayı üret Adım 6 - Komşularından 10 Elektrikli Mikser topla - Mutfak'ta 1 Sağlıklı Yumurta Keki üret (Hediye Kutusu'ndan At Sütü alabilirsin.)
    Seviye 146+ arasındaki oyuncular için Adım 1 - 40 Türüf Mantarı ek - 40 Vanilya ek Adım 2 - Çiftliğinde 1 Sufle Makinesi'ne sahip ol - Tavuk Kümesi'ni Mısır ile besleyerek 40 Yumurta topla - Sufle Makinesi ile 6 Portakallı Sufle üret Adım 3 - Şaraphane ile 40 Anasonlu İçecek üret - Pizza Makinesi ile 40 Mantarlı Pizza üret - Süt Kokteyli Arabası ile 40 Vanilyalı Süt Kokteyli üret Adım 4 - Büyük Baştankara Parkı'nı Mor Böğürtlen ile besleyerek 40 Büyük Baştankara Tüyü üret - Nine Örgü Makinesi'nde 40 Örgü Büyük Baştankara üret - Çikolata Kaplama Makinesi ile 40 Naneli Çikolata üret Adım 5 - Büyülü Mantar'dan 10 Sihirli Fosfor Tozu topla - Sufle Makinesi ile 10 Büyülü Yağmur Temalı Sufle üret - Kapkek Makinesi ile 6 Tiramisu Kapkek üret Adım 6 - Komşularından 12 Elektrikli Mikser topla - Mutfak'ta 1 Portakallı Cevizli Tost üret
Working...
X