Witamy na Forum Społeczności FunPlus! Przedstawiamy regulamin użytkowania naszego Forum dla nowych i starych użytkowników, w którym wyjaśniamy, jakie działania są akceptowane, a jakie zabronione. Dalsze użytkowanie Forum będzie zależne od przestrzegania poniższego regulaminu. Poniższe zasady postępowania obowiązują we wszystkich wątkach, postach, wiadomościach prywatnych, wiadomościach gości na profilach użytkowników, grupach i wszelkich innych formach komunikacji w obrębie Forum Społeczności FunPlus (łącznie „Zawartość Forum”):.
 1. Fun Plus: Warunki korzystania z usługi
Warunki korzystania z usługi FunPlus dotyczą wszystkich usług FunPlus, włącznie z FunPlus.com i Forum Społeczności FunPlus („Forum”). Złamanie warunków korzystania z usługi może skutkować zawieszeniem konta i innych usług FunPlus.
 1. Uprzejmość i szacunek
Zawartość Forum powinna cechować uprzejmość wypowiedzi i wzajemny szacunek użytkowników. Forum FunPlus to miejsce, w którym zachęcamy graczy i osoby zainteresowane do pozytywnych i konstruktywnych interakcji. Działania na forum takie jak: podbijanie tematów (bumping), petycje, lobbing, crossposting (wysyłanie tej samej wiadomości na więcej niż jedną grupę dyskusyjną), grożenie odejściem, podpisywanie lub dodawanie „+1”do postu nie są konstruktywne i są przez nas zabronione.
FunPlus nie toleruje treści, które naruszają zasady przedstawione w tym regulaminie.
Zawartość Forum nie może być obraźliwa, niegrzeczna, lekceważąca, napastliwa, wroga oraz nie może stanowić ataku wobec innych użytkowników.
Zabrania się dyskusji na temat polityki lub religii, ponieważ nie są one związane z grami FunPlus oraz łatwo wywołują kłótnie.
Zabrania się dyskusji na temat moderacji Forum i jego Regulaminu.
Zabrania się inicjowania, promowania, zachęcania do nielegalnych działań i bojkotów FunPlus lub innych podmiotów.
Zabrania się podawania informacji, które mogą pomóc w identyfikacji osoby.
Zabrania się użytkownikom i członkom Forum podawanie się za pracowników FunPlus lub innych użytkowników Forum.
 1. Prywatność
Prywatna komunikacja między członkami forum, moderatorami, pracownikami FunPlus oraz oddziałami i partnerami FunPlus Inc. powinna pozostać prywatna. Zawartość Forum umieszczona w publicznych kanałach nie powinna zawierać kopii prywatnej komunikacji, biletów zespołu Pomocy&Wsparcia, emaili, prywatnych wiadomości i zapisu czatów.
 1. Wirusy, Oszustwa, Nadużycia, Triki
Zawartość Forum nie może:
 • Zawierać wirusów, adware, spyware i żadnych innych złośliwych i szkodliwych kodów.
 • Promować i opisywać metod obchodzenia, omijania i manipulacji Regulaminu, Warunków korzystania z usług, zasad gry ani żadnych innych usług FunPlus.
 1. Nielegalna zawartość i Prawa autorskie
Zawartość Forum nie może:
 • Zawierać (i) pornografii; (ii) obrazów i tekstów obscenicznych i o charakterze erotycznym; (iii) obrazów i tekstów zawierających groźby lub zniesławienia; (iv) obrazów i tekstów nienawistnych, rasowo i etnicznie obraźliwych; (v) opisów i promocji działań nielegalnych; (vi) linków do stron, które mogą zawierać wymienione powyżej niedozwolone treści.
 • Być sprzeczna z obowiązującym prawem, ograniczeniami umownymi i innymi prawami stron trzecich.
FunPlus będzie reagował na zawiadomienia o domnienaniu praw autorskich, znaków towarowych lub innych naruszeniach praw własności intelektualnej.
 1. Działalność komercyjna: Spam, Sprzedać i Oszustwa
Zawartość Forum nie może:
 • Spamować innych użytkowników oraz społeczności.
 • Zawierać treści, linków, reklam i ogłoszeń produktów i usług innych niż produkty i usługi FunPlus. Zabronione jest opisywanie, promowanie oraz nieautoryzowana sprzedaż i transfer wirtualnych dóbr FunPlus.
 • Zawierać treści zachęcających innych użytkowników do uczestnictwa w działalności komercyjnej lub oszustwach, które łamią Regulamin i Warunki korzystania z usługi FunPlus.
 1. Pojedyncza tożsamość
Każdy członek społeczności może posiadać tylko jedno konto na Forum.
 1. Podpisy
Zachęcamy członków Forum do pozytywnego wyrażania siebie. Członkowie Forum mogą zawierać w swoich postach podpis.
Podpis nie może zawierać więcej niż 3 linijek tekstu.
Obrazki w podpisie nie mogą:
 • Przekraczać rozmiaru 500 pikseli szerokości x 100 pikseli wysokości
 • Zawierać animacji
 • Przekraczać rozmiaru 100 kb
Podpisy i obrazki w podpisach, które nie są zgodne z Regulaminem mogą zostać usunięte.
 1. Naruszenie Regulaminu
Zawartość Forum i działania użytkowników nie mogą naruszać zasad zawartych w tym Regulaminie. Moderatorzy Forum i pracownicy FunPlus będą decydować czy dana treść lub działanie stanowi naruszenie Regulaminu.
Naruszenie Regulaminu może skutkować: przyznaniem ostrzeżenia, usunięciem treści z Forum, zawieszeniem bądź zlikwidowaniem użytkowania Forum i innych aspektów usług FunPlus.
Użytkownicy, którzy mają pytania lub wątpliwości dotyczące Regulamin i sposobu zarządzania Forum mogą kierować je do Menedżera Społeczności.
 1. Zmiany w Regulaminie
FunPlus zastrzega sobie prawo do zmiany Regulaminu w każdej chwili, dokonując zmian na tej stronie. Zachęcamy do częstego odwiedzania tej strony w celu zapoznania się z wprowadzonymi zmianiami.