Announcement Announcement Module
Collapse
No announcement yet.
aktualizacja Page Title Module
Move Remove Collapse
X
Conversation Detail Module
Collapse
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

• aktualizacja

Mam problem dzisiaj weszła jakaś nowa aktualizacja gry bez które oczywiście gra nie chce się otworzyć i tu jest moje pytanie niby ładnie wszystko się pobiera aż tu nagle wyskakuje błąd że nie można zainstalować na pamięci telefonu lub na karcie sd i wywala mnie z instalaci na pamięci telefonu mam 156MB wolne a n sd 3 GB więc co jest

Witam,
    Nadal problem występuje z grą?

Comment

Aktualizacja jest bardzo fajna, śliczny ekran startowy i te nowości... super.

Niestety po kilku chwilach po uruchomieniu następuje komunikat: "Ups, coś się popsuło... " i resetuje grę. Kompletnie nie da się grać... czy ktoś jeszcze ma taki problem?

Id: FBNGDAY

Comment

• jusiaklusia
        jusiaklusia commented
        Editing a comment
        ***** AKTUALIZACJA 3.2.1 *****

W Sklepie Play pojawiła się dzisiaj aktualizacja 3.2.1 dla Androida. Osoby, które miały problem z grą powinny wykonać następujące czynności:

* wyczyścić pamięć Cache w ustawieniach gry
        * trzeba mieć NIE ZAZNACZONE tworzenia kopi zapasowej
        * wyłączyć urządzenie
        * włączyć urządzenie
        * zainstalować nową wersję gry.

Jeżeli jednak dalej będą występowały problemy min. z synchronizacją musicie napisać indywidualne zgłoszenie do supportu. Opiszcie w nim co się dokładnie dzieje i to co już zrobiliście (wszystkie czynności ww.).

Kontakt z supportem możliwy jest tylko poprzez grę... Ustawienia/ Pomoc i opinie/ ikonka wiadomości w górnym prawym rogu.

Jakiś czas temu w grze informowano nas aby nie akualizować Androida do najnowszej wersji gdyż to powoduje problemy z grą. Chciałam zapytać czy ten problem już został rozwiązany w "świątecznej" aktualizacji? Nigdzie o tym nie ma informacji.

Comment

• jusiaklusia
        jusiaklusia commented
        Editing a comment
        Można już spokojnie aktualizować do wersji Android 6.0 ... oczywiście jak jest taka możliwość sprzętowa...
    Working...
    X