Announcement Announcement Module
Collapse
No announcement yet.
AKTUALIZACJA 3.4 - 13.08.2015 Page Title Module
Move Remove Collapse
X
Conversation Detail Module
Collapse
 • Filter
 • Time
 • Show
Clear All
new posts

 • AKTUALIZACJA 3.4 - 13.08.2015

  #AKTUALIZACJA3.4

  Poniżej opisane będą podstawowe zmiany. Jeżeli po przeczytaniu postu zauważycie inne zmiany wpiszcie w komentarzach. Opis będzie aktualizowany na bieżąco.

  1. Nowe funkcje
   - Konkurs Piękności Farmy – otrzymaj szansę na wygranie nowych, limitowanych nagród. To comiesięczny konkurs, w którym możesz wziąć udział, klikając "Zgłoś się teraz!" w Menu > Konkurs Piękności.
   Każdy, kto chce wziąć udział w Farmerskim Konkursie Piękności może zgłosić do Konkursu screenshot (zdjęcie) ze swojej farmy. Gdy screenshot zostanie przesłany, Darek, Fela, Tata i Babcia Basia przyznają głosy każdego dnia. W trakcie trwania konkursu, w ciągu miesiąca wszystkie głosy będą się kumulować, nawet jeśli w międzyczasie zmienisz swój screenshot. Darek i inni członkowie Jury mają swoje własne preferencje, więc kliknij na ich ikony, aby dowiedzieć się, co im się podoba. Ty również otrzymasz 3 głosy dziennie, które możesz oddać na 3 farmy. Możesz znaleźć farmy, na które chcesz zagłosować na trzy sposoby: Losowy Wybór, Wielcy Farmerzy i Moi Sąsiedzi. Jeśli zagłosujesz w danej kategorii choć raz, otrzymasz prezent z danej skrzyni. Uwaga: głosowanie drugi raz w tej samej kategorii nie da Ci drugiej takiej samej nagrody.
   Jest tylko JEDEN zwycięzca każdego Farmerskiego Konkursu Piękności. Zwycięzca otrzyma Złoty Puchar FKP do wystawienia na farmie (Zwycięzco pamiętaj aby w tym czasie zarejestrować go w Galerii). Po zakończeniu kolejnego Farmerskiego Konkursu Piękności, Puchar zostanie przekazany nowemu zwycięzcy. Oznacza to, że zwycięzca może cieszyć się Pucharem przez około miesiąc czasu, zanim zostanie on przekazany kolejnemu zwycięzcy. Ta sama zasada dotyczy Srebrnego, Brązowego i Żelaznego Pucharu, które przyznawane są pozostałym finalistom. Farmerski Konkurs Piękności daje również nagrody w postaci Fioletowych Żetonów, specjalnych Awatarów i dekoracji po uzbieraniu odpowiedniej ilości głosów. Te Awatary i dekoracje nie znikną i możesz na zawsze zatrzymać je w swojej grze.
   Punkty Uroku Punkty Uroku możesz otrzymać z dekoracji. Każda dekoracje daje inną ilość Punktów Uroku. Podczas Farmerskiego Konkursu Piękności, każda osoba z Jury, która ceni sobie Punkty Uroku, będzie hojniej przyznawać głosy jeśli masz dużo Punktów Uroku.
   - W trakcie głosowania na farmę sąsiada w Konkursie dodano opcję wysyłania zapytania dotyczącego jego farmy. Jeżeli macie jakieś zastrzeżenia co do jej poprawności możecie wysłać zgłoszenie wraz z opisem. Wykrzyknik przy nazwie farmy. Informacja będzie weryfikowana przez support. Jeżeli okaże się, zasadna będą podejmowane odpowiednie kroki co do sąsiada.
   - Fioletowe Żetony: gracz dostanie je z nagród w Konkursie Piękności Farmy. Można je wymieniać na nowe Awatary w Tajemnicy.
   - Misja Dzienna została dodana jako zakładka do Misji z Farmy, Misji z Wyspy, Zadań Helikoptera
   - Przenoszenie ma teraz zaawansowane funkcje – jeżeli chcesz poprzestawiać na farmie czy Wyspie już nie trzeba chować elementy do Magazynu. Wystarczy wykorzystać pamięć przenoszenia.
   - Zrzut ekranu: w czasie robienia Screena (zdjęcia) farmy można je modyfikować dodając naklejkę i tekst – Ustawienia/ Ikona aparatu
   - Gracze, którzy jeszcze NIGDY nie robili zakupów w grze mogą wybrać opcję co chcą w pierwszym pakiecie.
   - Punkty Uroku (czerwone kwiatki) – możesz otrzymać z dekoracji. Każda dekoracja daje inną ilość Punktów Uroku. Liczone są TYLKO dekoracje postawione na Farmie. Nowa zakładka do segregowania w sąsiadach.
   - Zmiana paska u góry. Dodany Awatar.
   - Możliwość zrobienia zdjęcia po odebraniu prezentów z Kopalni.
   - Zmiana graficzna np. Plonów, Kur, Owcy, Królika, Stawu Gęsi, Białej Alpaki oraz niektórych produktów czy maszyn
  Nazwa: JUSIA Poziom: 173 Polubień: 805 Powiększenie farmy: 31x31 Osiągnięcia:126/147 Galeria:Poziom 4/5, 1351/2250 Gwiazdek Łowienia 6/43 Skończone maszyny na Wyspie:14/14 Punkty Wyspiarskie:6500/6500 Odblokowane Pola:12/12 Poziom Ogrodu Botanicznego:30 Poziom Rozbudowy Łodzi:8/10 Nie pracuję dla FunPlus. Zapraszam do Polskiej Grupy https://www.facebook.com/groups/351940878321644/ oraz na stronę wiejskiezycienadmorzem.pl
Working...
X