Announcement Announcement Module
Collapse
No announcement yet.
PROPOZYCJE ZMIAN W GRZE Page Title Module
Move Remove Collapse
X
Conversation Detail Module
Collapse
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

• PROPOZYCJE ZMIAN W GRZE

Kochani farmerzy

proszę Was o wpisywanie pod tym postem pytań i propozycji dotyczących gry... Nie chodzi mi o komentarze typu więcej dukatów tylko co można zrobić żeby nagrodą były dukaty.... ale o konkretne sposoby ich uzyskiwania
    Może zauważyliście jakieś mankamenty gry... coś co Was irytuje w niej.... jak również co Wam się bardo podoba...
    Problem braku awatarów przez wielu z Was już zgłosiłam...
    Wszystkie sugestie zostaną przekazane w celu analizy do deweloperów gry. Ciekawa jestem co wymyślicie...

Pozdrawiam
    jusiaklusia
    moderator forum

ps. Propozycje zbieram również na moim funpage
    Nazwa: JUSIA Poziom: 173 Polubień: 805 Powiększenie farmy: 31x31 Osiągnięcia:126/147 Galeria:Poziom 4/5, 1351/2250 Gwiazdek Łowienia 6/43 Skończone maszyny na Wyspie:14/14 Punkty Wyspiarskie:6500/6500 Odblokowane Pola:12/12 Poziom Ogrodu Botanicznego:30 Poziom Rozbudowy Łodzi:8/10 Nie pracuję dla FunPlus. Zapraszam do Polskiej Grupy https://www.facebook.com/groups/351940878321644/ oraz na stronę wiejskiezycienadmorzem.pl

Witam Ja mam kilka pytań w sumie chyba dwa Po 1 dlaczego mi się zamyka aplikacja jak zarzucam wędkę? Obecnie od jakiś dwóch tygodni została mi zresetowana gra właśnie z powodu tego problemu myślałam że po resecie wszystko będzie działać jak należy niestety nadal mam ten problem. Po 2 nie wiem jakim cudem znikają mi dukaty. Dziś rano miałam 3 dukaty póżniej pojawił się problem bo niechciała mi się załadować gra, gdy po jakieś godzinie gra w końcu się załadowała okazało się że znikły mi dukaty, to pojawiło się poraz drugi, czy za każdym razem jak będzie problem z aplikacją ja będę zostawać bez dukatów?

Comment

Witam
      Na Twoim miejscu napisałabym do Supportu opisując wszystkie problemy. Masz dwie możliwości: bezpośrednio na mobileffs_pl@funplus.com lub poprzez farmę - niebieski trybik z prawej strony/Pomoc/ wybierasz temat .
      Trzeba podać wszystkie dane ID farmy nazwę itd. Mam nadzieję, że uda się to wszystko naprawić

Pozdrawiam Justyna Bieniek
      Nazwa: JUSIA Poziom: 173 Polubień: 805 Powiększenie farmy: 31x31 Osiągnięcia:126/147 Galeria:Poziom 4/5, 1351/2250 Gwiazdek Łowienia 6/43 Skończone maszyny na Wyspie:14/14 Punkty Wyspiarskie:6500/6500 Odblokowane Pola:12/12 Poziom Ogrodu Botanicznego:30 Poziom Rozbudowy Łodzi:8/10 Nie pracuję dla FunPlus. Zapraszam do Polskiej Grupy https://www.facebook.com/groups/351940878321644/ oraz na stronę wiejskiezycienadmorzem.pl

Comment

Witam i juz znowu mam problem poniewaz jest ta misja z boku gdzie sie przetwarza zwierzeta itp i polowe rzeczy nie man jak mozna je zdobyc gdyz misje byly dawno ...prosze o pomoc ah i ten czas oczekiwania az sie przetworzy 60 h paranoja

Comment

To jak propozycje to może pierwsza propozycja (a 3 post :P):
          Proponuję by wprowadzono np. ikonkę kurczaka na naszej farmie nad stanowiskiem kuchennym, gdy jakakolwiek osoba zje nam jakieś danie. Byłoby to po to, by nie klikać co chwilę (gdy się jest w grze) w stanowisko by sprawdzić czy ktoś zjadł.

Comment

A może zlitujecie się i wymyślicie jakąś maszynę do robienia dukatów? Bo mi ich wiecznie brakuje :-(

Comment

A moze jakies misje czy cos w tym stylu zeby zdobywac te rzeczy co sa nam potrzebne np jak do tego zadania co jest z boku gry zeby je petwarzac czy jak sie tam to zwie bo napewno nie kazdy ma wszystko zeby ukonczyc te zadanie.......

Comment

Faktycznie nie każdy ma wszystko aby ukończyć misję (pomijając fakt że mi znikają dukaty, które zdobywam przez wymianę zielonych żetonów) to będąc na 48 poziomie nie da rady aby mieć to co ci co są na 80 poziomie maszyna do cukierków 10 dukatów, maszyna do czekolady chyba 8 dukatów, drzewo babanowe 5 dukatów, to mamy już 23 dukaty.
                Licząc że na 48 poziomie zdobyło się około 53 dukaty bo chyba na początku gry jest 5 dukatów to jest to nie realne aby mieć te maszyny, które są potrzebne do tej misji, gdyż na początku gry dukaty trzeba było wydać na kupienie kaczki dodatkowej, konewki, nawozu i zozbudowę maszyn typu tort maszyna brger maszyna itd.
                Twórcy gry zapominają ż nie każdy ma możliwość kupić sobie np: obecnej krowy milionerki która wyprodukuje 40 dukatów.
                Lekka dyskryminacja....
                Ostatnio się zastanawiałam co się dzieje z ludzimi, którzy nagle przestają się logować do gry, chyba już wiembo własnie czuję niechęć do dalszej gry :-(

Właśnie zabawiłam się wliczenie i obecnie na tym poziomie co jestem i to co było potrzebne do różnych misji jest potrzebne abymieć około 90 dukatów, czy jest to realne dla tych co nie mają możliwości kupienia dukatów??
                Last edited by Renata Pardo; 09-29-2014, 06:20 PM.

Comment

jeżeli chodzi o Galerie to wielu farmerów posprzedawało cześć rzeczy potrzebnych teraz do rejestracji... można je zdobyć wymieniając za żółte żetony w Tajemnicy... fakt, że tych żetonów na razie mamy mało ale spokojnie nazbieracie na potrzebne elememty

Comment

Renato nie wiem ile grasz ale są różne strategie gry... musialabym wiedzieć dokładnie jak wyglada Twoja farma... co już masz... zobaczyć jakie masz braki... wtedy mogłabym doradzić jak zdobywać dukaty... np przy odwiedzaniu i naworzeniu sąsiadów zbierasz doświadczeni tzn XP... co 3-5 dni wskakuje kolejny poziom a z nim 1 dukat... każdy ma inną farmę... na co innego trzeba klasc nacisk... trudno mi bez bardziej szczegółowe wiedzy doradzać

Comment

Podejrzewam że nie masz możliwości aby zaglądnąć na mą farmę ale gdybyś miała to moje Id: FBSMZOC
                      Mam wszystkie maszyny, które są dostępne bez dukatów a były potrzebne do misji, obecnie cukierko maszyna w rozbudowie .
                      Mam sporo drzew tych bez dukatów po kilka ichyba z 10 za dukatylub zdobyte w misjach, mam wszystkie zwierzęta które kupuje się bez dukatów a niektóre po 2 szt, mam komplet sąsiadów, których odwiedzam codziennie.
                      Masz rację dukaty obecnie wskakuje co 3 dzień czasem mi się udaje co 2, moje maszyny i zwierzęta wiecznie pracują spędzam na farmie przeciętnie około 5 godzin na dobę mam ciąg w logowaniu od początku gry czyli około 50 dni.
                      Od sasiadow mam dużo OP i zielonych żetonów, które do tej pory wymieniałam na dukaty, ale właśnie te dukaty mi giną :-(
                      Nie mam pojęcia co mogę zrobić aby do końca misji i abym ją skączyła mieć tomco mi potrzeba :-(
                      Last edited by Renata Pardo; 09-30-2014, 05:04 AM.

Comment

Moje propozycje:
                        1. Odnawianie mocy w kuchni do 50 (dotychczas 30), ludzie pracujący nie mają możliwości zaglądania na farmę co 3-4h a odnawianie do 50 to jest 500 minut to jest ponad 8h.. i kuchnia pełna mocy.
                        2. Kącik dla ozdób. Czy nie można ustawiać ozdób poza farmą. Aktualnie mam ich sporo a są osoby co mają ich jeszcze więcej ode mnie.. Pomimo, że mam je ciasno poukładane i tak sporo miejsca zajmują.. gdyby powstał taki kącik nie martwiłabym się o miejsce tylko nawet miała 2 plaże albo i więcej.. a tak ogranicza mnie miejsce na farmie
                        3. Szybsze odbieranie przetworzonych/zrobionych rzeczy w domku owoców morza i salonie piękności.. strasznie się to wlecze ten przedmiot wpadający do skrzyni mogłoby to wyglądać tak, że po kliknięciu po prostu na pół sekundy pojawiałoby się go otrzymaliśmy i znikało (coś jak skrzyni tylko szybciej)
                        4. Czyszczenie ozdób u sąsiadów.. chcąc szybko odwiedzić wszystkich sąsiadów czekanie aż przedmiot się wypucuje i pudełko wpadnie do skrzyni to jest masa cennych sekund przy 300 graczach.. licząc chociaż 2 sekundy przy 200 graczach (bo przecież nie u wszystkich uda się wyczyścić) to już jest 400 sekund

Pozdrawiam
                        Kamila

Comment

Zgadzam się w 100% że z dukatami jest ciężko, zwłaszcza, że najczęściej misje specjalne nakładają się z tymi zwykłymi oraz z zadaniami Kuchni. Często gęsto aby ukończyć wszystko trzeba w jednym czasie zakupić 2 drzewa i jeszcze jakąś maszynę za dukaty. Mogłyby przynajmniej te dukaty w Tajemnicy być tańsze, żeby można było codziennie tego dukata kupić.
                          Wracając do propozycji zmian w grze, proponowałabym wprowadzenie wyszukiwarki sąsiadów podczas ich odwiedzania. Czasem chcemy zajrzeć na farmę konkretnej osoby, a w gąszczu 300 sąsiadów nie jest łatwo ani szybko tę osobę znaleźć. Nie głupia by też była możliwość stworzenia listy ulubionych sąsiadów, tak jak możemy dodawać do ulubionych dania w kuchni. Oprócz tego uważam, że przydatna byłaby opcja akceptowania i wysyłania wszystkich prezentów od i do sąsiadów. Klikanie każdego z osobna jest przydatne jeśli chcemy od razu odwiedzić sąsiada i np. wyczyścić jego dekoracje, ale fajnie by było mieć możliwość odebrania wszystkiego na raz, zwłaszcza jeśli jest tego naprawdę dużo.

Pozdro, Alexandra

Comment

• jusiaklusia
                            jusiaklusia commented
                            Editing a comment
                            Aleksandro, dziękujemy za propozycje. Tak się składa, że wszystkie spostrzeżenia, które przedstawiłaś, zostały przekazane w ostatnim czasie do deweloperów gry. Miejmy tylko nadzieję, że je wszystkie wprowadzą.

pozdrawiam jusiaklusia

Przydała by się także wyszukiwarka potraw. Nawet jak się chce dodać potrawę do ulubionych to czasem trzeba się naszukać, a stron jest coraz więcej. Dzisiaj np. chciałem zrobić mleko kokosowe to musiałem szukać po stronach. Najgorzej jak sie pominie i trzeba szukać od nowa.

Comment

• jusiaklusia
                            jusiaklusia commented
                            Editing a comment
                            Bardzo dobry pomysł, tym bardziej że przy każdej misji dana potrawa przeważnie zmienia stronę.

Kolejnym pomysłem jest, by zrobić logi wydawania i otrzymywania dukatów w MENU. Czasami wydaje się niektórym, że im dukat znikł albo tak jak przed chwilą mojej żonie, że nie wie skąd jej przybyły 4 dukaty (bo kojarzy, że miała 4 mniej), a tak będzie szło wszystko sobie sprawdzić.

Comment

Working...
                          X