Announcement Announcement Module
Collapse
No announcement yet.
PROPOZYCJE ZMIAN W GRZE Page Title Module
Move Remove Collapse
X
Conversation Detail Module
Collapse
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

Ja proponowałabym także wprowadzenie możliwości cofnięcia transakcji z użyciem dukatów, przynajmniej tych z małą kwotą (1-2 RC). Czasem przypadkowo klikając tracimy dukaty na zupełnie niepotrzebne produkty, np przyrządzając potrawy w kuchni, będąc w trakcie zbierania dukatów np. na potrzebne do ukończenia misji drzewo. Nie mogąc zakupić dukatów, taka strata to znaczne opóźnienie.

Comment

popieram pomysł mozliwosci oznaczania ulubionych sąsiadow tak zeby mozna bylo ich miec raz dwa pod reka a nie szukac ,moze uda się coś takiego w najblizszym czasie zorganizowac.

Comment

Moją propozycją jest, by po wyłowieniu jakiejś rzeczy pod obrazkiem było napisane: Posiadasz: {ilość}

Comment

A to cos co doprowadza mnie do rozpaczy. Co godzinne bonusy. Gram na tablecie i czasami tablet ma kaprys relogowania gry
          Niestety w takiej sytuacji odliczanie do odebrania bonusu jest restartowane A nie można tak zatrzymywać w takiej sytuacji zegara i po relogowaniu dalej liczyć pozostały czas?
          Wiem że ten bonus nie jest wielki, ale ja dopiero zacząłem grać i to dla mnie spora pomoc w złotku

Comment

• PablooS
            PablooS commented
            Editing a comment
            Jeśli chodzi o kaprys tableta to nie jest to jego kaprys tylko gry. Jak przez jakiś czas nie klikniesz, a ekran ma się mimo wszystko włączony (np ustawienie na 30 minut) to gra się ładuje na nowo. Odliczanie od wczoraj lub dzisiaj powinno być naprawione. Zaleca się wyczyszczenie danych. połączenie farmy z FB i wyjście oraz wejście ponownie na farmę w przypadku osób z wyspą (bez tego będzie tak jakby wyspy się nie miało).
            Last edited by jusiaklusia; 01-06-2015, 11:55 PM.

Wiele tu przeczytałem bardzo dobrych i przydatnych propozycji, choć powiem, że czytając je i porównując ze zmianami ostatnio wprowadzonymi trochę się obawiam podawania nowych

Weźmy na przykład tą:
          Originally posted by AlexandraStonio
          Oprócz tego uważam, że przydatna byłaby opcja akceptowania i wysyłania wszystkich prezentów od i do sąsiadów.
          a tymczasem od ostatnich zmian trzeba klikać każdego z osobna i do tego odświeża się lista co 10 kliknięć.
          ...a wcześniej było przecież lepiej, choć wciąż daleko od proponowanej zmiany, bardzo dobrej nota bene - prezenty/prośby chociaż trochę się grupowały.

aż strach normalnie coś proponować xD

Nie mniej jednak zaryzykuję, może tak mało inwazyjna propozycja na początek ;P

Bardzo często mi brakuje "stanów magazynowych" ... stodołowych właściwie podczas sadzenia.
          Np. chcę posadzić jakąś konkretną ilość produktu potrzebną do wykonania zadania, ale wiem, że coś w stodole posiadam ... albo po prostu uzupełniam zapasy do jakiegoś poziomu.
          ...i tak, za każdym razem muszę wejść w stodołę, sprawdzić ile czego posiadam i dopiero kliknąć na pole i siać ... i potem znowu, znowu, znowu ....
          A jakby tak umieścić mały tekst "stodoła: xxxx", gdzie xxxx to posiadana ilość w stodole ? dużo miejsca to nie zajmuje, a na pewno nie jednej osobie by się przydało.

Comment

Bardzo fajnie by było gdyby dodano ilość prduktów jakie mamy już w stodole przy sadzeniu. Dodatkowo super opcją bylaby możlowość grupowania produktów wg rodzaju, np: torty, cukierki, perfumy itd... mogłyby się układać obok siebie. Albo wyszukiwarka w magazynie, by można bylo szybko sprawdzić czy mamy dany produkt do wysłania na wyspe...

I najważniejsze: Kiedy zmieni się obrazek z ekranu początkowego? Ten brodacz na sankach to najmniej fajna grafika jaką tu widziałam I przecież już jest wiosna

Comment

• jusiaklusia
              jusiaklusia commented
              Editing a comment
              Jeszcze chwila i będzie aktualizacja... zmiana tablicy startowej nie była by sensowna jak na farmie dalej zalegał by śnieg...

Originally posted by jusiaklusia View Post
            Witam Na Twoim miejscu napisałabym do Supportu opisując wszystkie problemy. Masz dwie możliwości: bezpośrednio na mobileffs_pl@funplus.com lub poprzez farmę - niebieski trybik z prawej strony/Pomoc/ wybierasz temat . Trzeba podać wszystkie dane ID farmy nazwę itd. Mam nadzieję, że uda się to wszystko naprawić Pozdrawiam Justyna Bieniek
            Witam, niestety wspomniany przez Ciebie support nie jest dostępny pod podanym mailem. Od dwóch dni mam problem z wejściem do gry i jak napisałam na ten adres zwróciło mi odpowiedź, że nie można dostarczyć maila. Gdzie jeszcze można zgłosić problem? Pomóżcie proszę.

Comment

witam mam pytanie do czego służą zielone bilety i jak można nie użyć bo mam już 300 i nie wiem co z nimi zrobic

Comment

Working...
            X