Announcement Announcement Module
Collapse
No announcement yet.
Części do budowy maszyny. Page Title Module
Move Remove Collapse
X
Conversation Detail Module
Collapse
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

• Części do budowy maszyny.

Hej.. Czy można inaczej zdobycz Okno Wentylatora do budowy Szklarni po za kupieniem Okien z dukaty..? Czy mozna je zdobyć np. od sąiadow jako prezent lub z zadań/misji? Bardzo mi są własnie potrzebne te okna ale nie chcę wydawać Dukatow . Pytanie też dot. inmych części do budowy.maszyn , jak je inaczej zdobyc???

Przy ukończeniu maszyn, budynków są dwie opcje: można kupić za dukaty ewentualnie poprosić sąsiadów. Przeważnie te które mają TYLKO opcje za dukaty NIESTETY musimy je wydać. Z tego co ostatnio zauważyłam w Tajemnicy MONETOWEJ można kupić części "za dukaty" do Cukierko-maszyny, Kimczi, Burger maszyny.

Nie da się poprosić sąsiadów o części dostępne TYLKO za dukaty.
    Nazwa: JUSIA Poziom: 173 Polubień: 805 Powiększenie farmy: 31x31 Osiągnięcia:126/147 Galeria:Poziom 4/5, 1351/2250 Gwiazdek Łowienia 6/43 Skończone maszyny na Wyspie:14/14 Punkty Wyspiarskie:6500/6500 Odblokowane Pola:12/12 Poziom Ogrodu Botanicznego:30 Poziom Rozbudowy Łodzi:8/10 Nie pracuję dla FunPlus. Zapraszam do Polskiej Grupy https://www.facebook.com/groups/351940878321644/ oraz na stronę wiejskiezycienadmorzem.pl

Comment

Working...
    X