Announcement Announcement Module
Collapse
No announcement yet.
Królewski List, 17.06.2015 Page Title Module
Move Remove Collapse
X
Conversation Detail Module
Collapse
 • Filter
 • Time
 • Show
Clear All
new posts

 • Królewski List, 17.06.2015

  Royal Story, 17 czerwca 2015

  Drodzy Gracze,

  Nadszedł czas podzielenia się z Wami nowościami wprowadzonymi do gry, odpowiedzi na napływające ze wszystkich królestw sugestie oraz uchylenia rąbka tajemnicy na temat naszych przyszłych planów.

  Od jakiegoś czasu w Skrzynce Odbiorczej pojawia się informacja o osiągnięciu limitu danego przedmiotu w Inwentarzu (Sakiewce). Dla niektórych graczy wiadomość ta nie była w pełni jasna; nie zawiera bowiem informacji co zrobić, aby rozwiązać ten problem. Należy oczywiście sprzedać bądź użyć przedmioty, znajdujące się aktualnie w Sakiewce. W najbliższym czasie poprawimy treść tego komunikatu.

  Niestety nie możemy wprowadzić w życie wszystkich zasugerowanych przez Was zmian. Weźmy na przykład Chmurę ze Sklepu Royalnopoly. Można umieścić ją nad lądzem, ale nie nad wodą. Nie pozwala na to mechanika gry; nie ma takiego przedmiotu, który możnaby umieścić zarówno na wodzie, jak i na lądzie. Niestety nie możemy tego zmienić. Możemy jednak zaprojektować kolejną chmurę - do umieszczenia nad wodą. Rozważymy takie rozwiązanie w przyszłości. Daj nam znać, jeśli chcesz taką chmurę!

  Jest jednak inna rzecz, którą możemy zrobić! Jedna z sugestii dotyczyła zakupu strojów za Czułe Serca. Dobry pomysł! Bądźcie czujni, być może już niedługo w grze będzie taka mozliwość...

  To tyle w tym tygodniu. No może jeszcze jedna rzecz jest warta uwagi! Nowe zadania nadchodzą, a wraz z nimi... nowa postać!

  Miłej zabawy! Mam nadzieję, że Was zaciekawiliśmy i sprawiliśmy, że dniami i nocami będziecie zastanawiać się kim jest ten tajemniczy, przystojny, nowy narrator...

  Pozdrowienia,
  Król Jerzy i Przyjaciele
Working...
X