Announcement Announcement Module
Collapse
No announcement yet.
Królewski List, 6 lipca 2015 Page Title Module
Move Remove Collapse
X
Conversation Detail Module
Collapse
 • Filter
 • Time
 • Show
Clear All
new posts

 • Królewski List, 6 lipca 2015

  Royal Story, 6 lipca 2015

  Drodzy Gracze,

  Po raz kolejny nadszedł czas podzielenia się z Wami nowościami wprowadzonymi do gry, odpowiedzi na napływające ze wszystkich królestw sugestie oraz uchylenia rąbka tajemnicy na temat naszych przyszłych planów.

  Dzięki Waszemu doświadczemu w grze, przesyłacie nam wiele sugestii dotyczących ulepszenia istniejących już funkcji. Wielu z Was zauważyło, że funkcja wyszukiwania nie wszędzie działa tak samo. Spróbujcie wyszukać "Pomarańcze" w Magicznej Kuchni. W wynikach otrzymacie wszystkie potrawy zawierające pomarańcze jako składnik. Jednak gdy wpiszecie "Miód" w Lodziarni, wyszukiwarka nie zwróci Wam żadnego wyniku, mimo że np. jednym ze składników Lodów Waniliowych jest właśnie Miód.
  W związku z tym, że wyszukiwanie produktów po składnikach jest bardzo wygodne, już wkrótce wprowadzimy tę funkcję również w Lodziarni!

  Lato nareszcie nadeszło! Przydałaby się nam więc funkcja, która pozwoli na utrzymanie łańcucha codziennych logowań i systemu Dziennych Bonusów, kiedy pojedziemy na wakacje. Aktualnie pracujemy nad rozwiązaniem tego problemu. Śledź nasz Fanpage, aby nie przegapić żadnych nowych wiadomości na ten temat!

  W najbliższej przyszłości planujemy wprowadzenie jeszcze kilku zmian i nowości. Kopalnia najprawdopodobniej wróci do gry. Drogę z Lawy będzie można przechowywać w Magazynie w nielimitowanych ilościach. Ponadto Wróżka Faye przygotowuje właśnie specjalne zamówienia!

  To by było na tyle, jeśli chodzi o aktualne sugestie. Z ostatniej chwili - nasze studio pracuje właśnie nad największą aktualizacją w historii Royal Story. Artyści, inżynierowie i projektanci pracują jak szaleni, ale zapewniamy, że to co przygotowujemy, jest tego warte!

  Bawcie się dobrze grając w Royal Story,
  Król Jerzy i Przyjaciele!
Working...
X