Announcement Announcement Module
Collapse
No announcement yet.
Royal Story, 17 sierpnia 2015 Page Title Module
Move Remove Collapse
X
Conversation Detail Module
Collapse
 • Filter
 • Time
 • Show
Clear All
new posts

 • Royal Story, 17 sierpnia 2015

  Drodzy Gracze,

  Mamy nadzieję, że wszystko u Was w porządku, a Altessa i jej Potworki nie dokuczały Wam zbytnio w ostatnim czasie.

  Po raz kolejny chcemy podzielić się z Wami nowościami wprowadzonymi do gry, przesłać odpowiedzi na napływające ze wszystkich królestw sugestie oraz uchylić rąbka tajemnicy na temat naszych przyszłych planów.

  Jedną z rzeczy na które zwróciliście nam uwagę, to zbyt rzadko pojawiające się ostatnio w Kole Fortuny Samorodki Złota i Magiczny Pył. Postaramy się dokładniej zbadać tę sprawę i naprawić ten błąd.

  Otrzymujemy również wiadomości od graczy na wysokich poziomach, którzy ukończyli już wszystkie dostępne zadania dostępne w grze. Przesyłacie nam swoje pomysły, jak rozwiązać ten problem. Rozważamy je wszystkie oraz obiecujemy, że już wkrótce w Royal Story będziecie mieć o wiele więcej pracy!

  Na koniec porozmawiajmy o naszym nowym przyjacielu, Kociaku! Wielu z Was pokochało go od pierwszej chwili i liczy na jego rychły powrót. Z przykrością musimy jednak stwierdzić, że Kociak nie bardzo przejmuje się narzuconymi terminami i pojawi się tylko wtedy, kiedy sam zechce. Nie tracąc jednak nadziei, wysłaliśmy mu już kilka puszek jego ulubionej karmy - może to na niego podziała! Trzymajcie kciuki!

  To by było na tyle, jeśli chodzi o aktualne sugestie. Śledźcie nasz Fanpage, aby dowiedzieć się co dla Was przygotowujemy! Bądźcie również gotowi na nową misję limitowaną!

  Bawcie się dobrze grając w Royal Story,
  Król Jerzy i Przyjaciele!
Working...
X