Announcement Announcement Module
Collapse
No announcement yet.
Royal Story, 23 Listopad, 2015 Page Title Module
Move Remove Collapse
X
Conversation Detail Module
Collapse
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

• Royal Story, 23 Listopad, 2015

Royal Story, 23 Listopad, 2015

Drodzy gracze,

Co słychać? Gotowi na zimę? My z uporem się do niej przygotowujemy… Ale nie o tym chcieliśmy Was poinformować. Sugestie! Kolejny raz zaskoczyliście nas masą pomysłów, życzeń, spostrzeżeń i tak, również problemów. Zobaczmy niektóre z rzeczy które chcielibyście (lubi nie), żebyśmy zmienili w Royal Story.

Zacznijmy od czegoś pozytywnego. Wiemy, że wielu z Was cierpliwie czeka na więcej Domków dla Zwierząt. Nie martwcie się, będą! :-) Nie możemy ich wprowadzić do gry wszystkich na raz, ale będziemy je uzupełniać jeden po drugim. Ostatnio dodaliśmy do gry Chatkę dla Wiewiórek/Jeży/Chomików, następna w kolejce jest Chatka dla Papug. W dłuższej perspektywie planujemy też chatki dla Małp, Smoków, Koali i Żółwi. Dajcie nam tylko trochę czasu!

Niestety są również sugestie, które musieliśmy odrzucić. Jedną z nich jest usunięcie wszystkich limitów w Inwentarzu. Limity te, takie jak ograniczenia na niektóre przedmioty w inwentarzu, czy dla zbiorów w Podwodnym Królestwie, są potrzebne do zachowania równowagi w grze. Równowaga jest niezbędna do tego, żeby czerpać przyjemność z dłuższego grania. Gdyby można było w ciągu jednego dnia wykonać wszystkie zadania, jaka zostałaby zabawa na następne dni?

Pamiętam, jak jeszcze byłem młodym Księciem Jerzym, zbierałem karty bejsbolowe pewnej drużyny (której tutaj nie wymienię, bo ta informacja może być zbyt politycznie niepoprawna). Poczałkowo spędzałem długie miesiące na kolekcjonowaniu ich i wymianie z przyjaciółmi. Aż do momentu, kiedy zorientowałem się, że mogę je wszystkie kupić za jednym zamachem. Tak po prostu. Zastanawiałem się wtedy, po co się dalej męczyć i w końcu kupiłem je wszystkie. Cały następny dzień podziwiałem moją kolekcję, a potem... Nigdy więcej już na nią nawet nie spojrzałem. Przestało mnie to po prostu bawić.

Tak samo jest z osiągnięciami, wykonywaniem misji, zbiorami w Royal Story. Nie możemy dawać zawsze możliwości ukończenia wszystkiego od razu. Musimy zostawić trochę zabawy na kolejny dzień! I to jest główny powód dla którego nie zniesiemy limitu przedmiotów. Dlatego też nie przyznajemy cały czas ogromnych nagród w postaci wielu Rubinów za ukończone zadania. Zepsułoby to równowagę rozgrywki i zabrało z niej całą przyjemność!

Zamiast tego, skupiamy się na tych sugestiach, które sprawią, że gra będzie lepsza na zarówno krótszą i dłuższą metę. Ostatnio dodaliśmy nowe Medale, dodatkowe zakładki w Sklepie, Chatkę dla Wiewiórek, 2 nowe tereny, wskaźnik produktu ostatecznego, i w końcu Tryb Edycji. Większość tych zmian była zainicjowana właśnie przez Was.

Mówiąc o fajnych rzeczach w grze: właśnie zaczęła się Świąteczna Wyprzedaż! Przygotuj się na Święta i zaopatrz w Choinki, Mikołaja, czerwone skarpety i MASĘ Prezentów i Nagród aż do końca roku! (I jeszcze dłużej!). Świetnie bawiliśmy się przygotowując dla Was te nowości, i mamy nadzieję, że Wy będziecie bawili się jeszcze lepiej odkrywając wszystkie Świąteczne nowości w grze!

Dobrej Zabawy!!

Król Jerzy i Zespół Royal Story

Working...
X