Drodzy Gracze!

Minęło trochę czasu odkąd do Was ostatnio napisałem. Wybaczcie, wymówka jest taka jak zawsze: Byliśmy zajęci starając się sprawić, aby nasza ulubiona gra była lepsza i jeszcze lepsza ;-) Ale ten list ma być nie o tym. Przejrzyjmy kilka zmian w grze, do których zainspirowały nas Wasze nieustannie dochodzące do naszych uszu sugestie!

Na przykład w zeszłym tygodniu umieściliśmy w grze uroczego Czarnego Nosorożca i małego Bąkojada do towarzystwa. Udostępniliśmy na Wasze życzenie nowe tereny w grze. Przycisk do anulowania akcji w sąsiednich Królestwach działa już poprawnie. Przywróciliśmy możliwość zdobycia Złotej Drzewiarni, dla tych z Was, których ominęła wcześniej ta okazja. Zażyczyliście sobie również powrotu Zamku Kopciuszka, który pojawił się jako limitowany przedmiot w sklepie. Na Waszą prośbę nagrodami w Misji Kociego Berła i Wyprawie Berta były tym razem przydatne przedmioty, a nie jak zwykle budynki czy zwierzęta. I tak dalej, i tak dalej. Mamy nadzieję, że spodobały Wam się te zmiany.

Jakich możecie się spodziewać nowości? Cóż... Poza kilkoma specjalnymi pomysłami, jakie przygotowaliśmy dla Was w naszym studiu, będziemy przede wszystkim wprowadzać do gry poprawki i funkcje opierając się na Waszych sugestiach. Oczywiście nie na wszystkich z nich. Są niektóre rzeczy, których po prostu nie możemy zrobić, bo zbankrutowalibyśmy (kompletnie psując przy tym dla Was grę). Mamy na myśli oferowanie Drzew Rubinowych za Monety, czy wprowadzając nowości z niezwykle wartościowymi nagrodami. Na szczęście jest też cała masa rzeczy, które możemy dla Was zrobić - i zrobimy je - w najbliższym czasie!

Większość Waszych sugestii dotyczy nowych plonów, zwierząt i maszyn. Uwielbiamy je! Dlatego zleciliśmy naszym projektantom opracowanie Suszarki do Owoców, Gofrownicy i Maszynki do Makaronu. Zauważyliśmy też, że części z Was nie podoba się "dziewczęca" Maszyna Piękności (co ciekawe, może nie zdajecie sobie z tego sprawy, ale została ona zaprojektowana, narysowana i zakodowana wyłącznie przez facetów - ciekawy przypadek!). W związku z tym, specjalnie dla naszych męskich graczy przyszykujemy bardziej pasującą Wam maszynę - idealny prezent na Dzień Ojca!

Poza tym, już niedługo drogą Czarnego Nosorożca do Waszego Królestwa podąży Bóbr, oraz ciekawe, nowe produkty z Glicynii. Wszystko to już wkrótce...

Do wszystkich Was, którzy otworzyliście Podwodne Królestwo - nie martwcie się, nie zapomnieliśmy o nim. Stopniowo, im więcej graczy odkrywa ten nowy świat, tym bardziej sami będziemy skupiać się na nowościach w nim. Dlatego w krótko- i długoterminowej perspektywie dużo więcej się teraz będzie działo w Podwodnym Królestwie... Ciąg dalszy nastąpi!

Na razie to tyle! Życzymy Wam dużo zabawy grając w Royal Story!

Król Jerzy i Zespół Royal Story.